Політика конфіденційності
Справжня Політика конфіденційності є складовою частиною Угоди Сайту і діє відносно всієї інформації, в тому числі персональних даних Користувача, одержуваних Адміністрацією Сайту в процесі роботи Користувача з Сайтом, виконання Угоди та угод між Адміністрацією сайту і Користувачем. Використання Сайту означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності та зазначеними в ній умовами обробки його персональних даних; в разі незгоди з цими умовами користувач повинен утриматися від використання Сайту.
Перед використанням Сайту Користувачеві необхідно уважно вивчити справжню Політику конфіденційності.

Персональні дані

  1. Надання в будь-якій формі (реєстрація на Сайті, здійснення замовлень, підписка на рекламні розсилки і тд.) Своїх персональних даних Адміністрації сайту, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Адміністрацією сайту відповідно до Українського закону "Про персональні дані" Законом № 5491-VI від 20.11.2012
  2. Обробка персональних даних здійснюється з метою виконання Угоди та інших угод між Адміністрацією сайту і Користувачем.
  3. Обробка персональних даних здійснюється виключно на території України, з дотриманням чинного законодавства України.
  4. Згода Користувача на обробку його персональних даних дається Адміністрації сайту на термін виконання зобов'язань між Користувачем і Адміністрацією сайту в рамках Угоди або інших угод між Користувачем і Адміністрацією сайту.
  5. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Користувача, Користувач повідомляє про це Адміністрацію Сайту письмово або по електронній пошті. Після отримання даного повідомлення Адміністрація Сайту припиняє обробку персональних даних Користувача та видаляє.
  6. Сайт не має статусу оператора персональних даних. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією Політикою конфіденційності.

Заходи щодо захисту персональних даних

  1. У своїй діяльності Адміністрація сайту керується законом України "Про персональні дані" № 5491-VI від 20.11.2012
  2. Адміністрація сайту повинна вживати таких розумних заходів для захисту персональних даних користувачів і дотримуватись прав суб'єктів персональних даних, встановлені чинним законодавством України.
  3. Захист персональних даних Користувача здійснюється з використанням фізичних, технічних і адміністративних заходів, націлених на запобігання ризику втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, порушення конфіденційності та зміни даних. Заходи забезпечення безпеки включають в себе міжмережевий захист і шифрування даних, контроль фізичного доступу до центрів обробки даних, а також контроль повноважень на доступ до даних.

Зміна політики конфіденційності

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку вносити будь-які зміни в Політику конфіденційності без попереднього повідомлення Користувача. Актуальний текст Політики конфіденційності розміщений на даній сторінці.