Волинська фірма "NANOPOL" пропонує Вашій увазі широкий вибір послуг з обслуговування Вашого авто: 

- кузовний ремонт автомобіля (рихтовка, фарбування) 

- продаж матеріалів для кузовного ремонту( українських та імпортних виробників) 

- полірування автомобіля/ фар- покриття автомобіля рідким склом (Crystal Glass, Японія)

- реставрація авто після ДТП 

- швидкий та точний підбір фарб

Ми знаходимось у Луцьку, проте серед наших постійних клієнтів є люди з Рівного, Львова, Києва та невеликих міст і сіл Волинської області. Якщо Ви любите свою машину - Вам саме до нас! 

 

Наш магазин у Луцьку -  ­ринок "Формула", магазин 13Н­

 

Покриття рідким склом: як все відбувається? 

Інтерв'ю від власника фірми "Nanopol"

 Без сумніву, кожний власник автомобіля хоче, щоб його улюблена «ластівка» виглядала шикарно. Тепер для цього не потрібно використовувати різноманітні поліролі на основі воску, достатньо звернутися до спеціалістів, які покриють кузов транспортного засобу рідким склом і власник не впізнаєте своє авто. Неможливо навіть уявити, наскільки глибоким, насиченим та яскравим може бути його колір! 


 

 Кузов автомобіля марки «TESLA» ідеальний: ні подряпин, ні пошкоджень… Колір просто вражає… А віддзеркалення яке! Здається, можна підправити не лише зачіску, а, напевно, й макіяж зробити. Вражає й те, як перламутрові краплинки виблискують на сонці й переливаються різними барвами. Ця автівка приїхала на покриття аж із Києва, оскільки про якість робіт Володимира та його відношення до власної роботи відомо далеко за межами Луцька та Волинської області. Нам став відомим один цікавий факт: навіть у телефонну книгу цього луцького фахівця записують як «Вовка поліровка» й діляться його номером із знайомими та друзями, які теж мають бажання покращити зовнішній вигляд свого транспортного засобу.“Процедура нанесення рідкого скла досить доступна в фінансовому плані (ціна залежить від розміру транспортного засобу) й користується не абиякою популярністю серед власників чотириколісних, – продовжує розповідь Володимир Смолярчук. – Спочатку ми очищаємо поверхню, далі проводимо високоякісне полірування професійними матеріалами (це триває 2-3 дні) і вже після того наносимо дзеркальне покриття. Загалом процес нанесення рідкого скла займає 5-7 (рідше – до 10) днів”. 

 Директор показує речовини, за допомогою яких кожен автомобіль, незалежно від марки, року випуску, кольору, габаритів сяятиме так, немов він щойно з салону, а можливо, й ще краще.“Ми використовуємо покриття японського виробництва, яке слугує захистом автомобіля до 3-х років (з гарантійним обслуговуванням 18 місяців) та до 5-ти років (з гарантійним обслуговуванням 24 місяці). Після закінченню терміну гарантійного обслуговування, скло залишається в структурі лако-фарбового покриття, а твердий верхній шар з часом перетворюється в захисну плівку, яка протягом тривалого періоду зберігатиме насиченість кольору й запобігатиме утворенню подряпин”, — каже він.Скільки автомобілів вдалося оновити за допомогою рідкого скла за більш ніж п’ять років використання цієї технології, Володимир Смолярчук уже точно й не підрахує. Каже, більше 200. Від найстаріших марок й до нових моделей, які на процедуру пригнані прямісінько з автосалону.«NANOPOL» часто обирають власники авто, аби їх транспорт не лише справно працював, а й неперевершено виглядав. Усі працівники СТО добросовісно виконують свою роботу й щодня удосконалюють професійну майстерність. Вони навіть вивели своєрідну формулу успіху: якісні матеріали + якісна робота = задоволення клієнта. Їх кредо: «Задоволений клієнт приводить трьох, не задоволений – не рекомендує десятьом». 

 

Покриття рідким склом 

 
Покриття рідким склом