Угода користувача

Дану угоду користувача (далі - «Угода») регулює порядок роботи цього сайту (далі - «Сайт»), визначає умови використання матеріалів та сервісів Сайту. Адміністратор Сайту вказує інформацію про себе, а також, контактні дані для зворотного зв'язку на Сайті. Ця Угода є публічною офертою відповідно до чинного законодавства України. Вчинення конклюдентних дій фізичними, або юридичними особами (далі - «Користувач»), спрямованих на використання Сайту вважається безумовним прийняттям (акцептом) цієї Угоди. Користувач цим визнає, що акцепт Угоди рівносильний підписання та укладення Угоди на умовах, викладених в цій Угоді.

Умови використання сайту 

 1. Використання будь-яких матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України. Матеріали і сервіси Сайту призначені виключно для використання в законних цілях.
 2. Користувач має право на свій розсуд знайомитися з матеріалами сайту і сервісами Сайту, замовляти і купувати товари та / або послуги що пропонуються на Сайті.
 3. Користувач погоджується використовувати Сайт, не порушуючи майнових і / або немайнових прав третіх осіб, а так само заборон і обмежень, встановлених відповідним законом, включаючи без обмеження: авторські та суміжні права, права на товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів, права на промислові зразки, права використовувати зображення людей, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту, зокрема використовуючи програми дл я втручання або спроби втручання в процес нормального функціонування Сайту.
 4. Використання матеріалів сайту без згоди правовласника не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідна згода Адміністратора сайту або правовласника матеріалів.
 5. При наявності технічної можливості Користувач має право залишати коментарі та інші записи на Сайті. Користувач гарантує, що коментарі чи інші записи не порушують чинного законодавства, не містять матеріалів незаконного, непристойного, наклепницького, дискредитує, загрозливого, порнографічного, ворожого характеру, а також містять домагання і ознаки расової або етнічної дискримінації, які закликають до вчинення дій, які можуть бути кваліфіковані як кримінальні злочини, так само як і вважатися неприпустимими з інших причин, матеріалів, що пропагують культ насильства і жорстокості, матеріалів, що містять нецензурну лайку. Адміністрація Сайту не зобов'язується проводити попередню модерацію матеріалів і записів на Сайті Користувачами. За коментарем записи на Сайті залишені Користувачем, Користувач несе відповідальність самостійно і в повному обсязі.
 6. Адміністратор Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті, Користувач переходить за посиланнями,що містяться на Сайті на зовнішні ресурси, на свій розсуд на свій страх і ризик.
 7. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, товарами або послугами, доступними на Сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
 8. Надання в будь-якій формі (реєстрація на Сайті, здійснення замовлень, підписка на рекламниерассилкі ітд.) Своїх персональних даних Адміністрації сайту, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Адміністрацією сайту відповідно Відповідно до Закону України від 01.06.2010 р. "Про захист персональних даних" ( 2297-17 ) та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. "Про затвердження Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення" ( 616-2011-п ). Обробка персональних даних Користувача регулюється чинним законодавством України та Політикою конфіденційності Сайту.
 9. Адміністратор Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку, без будь-яких повідомлень Користувача, змінювати вміст Сайту, а також змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на даній сторінці. Актуальна версія Угоди завжди розташована на даній сторінці. Для уникнення суперечок з приводу зміни Угоди Адміністратор Сайту рекомендує періодично ознайомлюватися з вмістом Угоди розташованого на даній сторінці. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від використання Сайту.
 10. Адміністратор Сайту має право в односторонньому порядку обмежувати доступ Користувача на Сайт, якщо буде обґрунтовано вважати, що Користувач веде неправомірну діяльність. Крім того, адміністратор має право видаляти матеріали користувачів на вимогу уповноважених органів державної влади або зацікавлених осіб в разі, якщо дані матеріали порушують чинне законодавство або права третіх осіб.
 11. Адміністратор Сайту і Користувач несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань відповідно до Угоди та чинним законодавством України. Адміністратор Сайту не несе відповідальність за технічні перебої в роботі сайту, разом з тим Адміністратор Сайту зобов'язується приймати всі розумні заходи для запобігання таких перебоїв.
 12. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
 13. Всі дані, розміщені або розміщуються на цьому Сайті, знаходяться на обладнанні, що знаходиться на території Російської Федерації.
 14. Адміністратор має право припиняти роботу Сайту, а так само частково або повністю припиняти доступ до сайту до завершення необхідного технічного обслуговування і (або) модернізації Сайту.
 15. Здійснюючи дії щодо прийняття цієї Угоди (оферти), Користувач гарантує, що ознайомлений, погоджується, повністю і беззастережно приймає всі умови Угоди в цілому, зобов'язується їх дотримуватися.